Eksperci od prania tapicerek

Twoje meble będą w dobrych rękach pod okiem naszych ekspertów, ale i ty możesz uciąć sobie z nimi miłą pogawędkę.

Dostępni od zaraz

Dziś, jutro lub w przyszłym miesiącu nasi eksperci są dostępni natychmiast na terenie całej Polski.

Przyjaźni dla środowiska

Nasza formuła DeepClean © to produkty przyjazne dla naszej planety, są tak samo dobre dla twoich plam jak i dla środowiska i zdrowia domowników.

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Niezadowolony z prania tapicerki? Klient jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy!

Niezależnie od tego, czy chcesz wyczyścić sofę, fotel, wykładzinę lub dywan, a może wyprać tapicerkę samochodową, jesteśmy tu żeby Ci pomóc.

Nasze taryfyUmów się

Zadowoleni klienci

Wybór naszych klientów i ich opinie.

Twoje wnętrze będzie znowu jak nowe dzięki naszej przyjaznej dla środowiska i efektywnej formule DeepClean ©. Radzimy sobie ze wszystkim, od uporczywych plam po ogólne zabrudzenia.

Zapewnienie najlepszych usług jest naszym priorytetem. Aby sprostać tym którzy wymagają najwyższej jakości, opracowaliśmy formułę DeepClean©. DeepClean formuła © składa się nie tylko z przyjaznych dla środowiska i biodegradowalnych produktów, które są dobre zarówno dla tkanin, jak i dla naszej planety, ale także gwarantują najlepszy efekt za każdym praniem tapicerki. Dzięki wielu zabiegom czyszczącym i efektywnym maszynom, które są używane w tym procesie, możemy nie tylko usunąć najgłębszy (mikro) brud, zapachy, kurz i roztocza z tkaniny, ale również tkanina jest impregnowana w taki sposób, że przyszłe zabrudzenia, kurz i plamy nie wnikają w głąb tylko pozostają na powierzchni i stają się bardzo łatwe do usunięcia.

Czyszczenie wstępne

Każda usługa zaczyna się od zabiegu wstępnego, który ma na celu dotarcie do najgłębiej ukrytych zabrudzeń.

Czyszczenie docelowe

Główny zabieg polega na praniu tkaniny za pomocą płynu pielęgnacyjno-czyszczącego z formułą DeepClean © przy natychmiastowym odsysaniu nadmiaru wody, wraz z kurzem, mikro zabrudzeniami ,plamami, zapachami i roztoczami. Zabijając wszystkie napotkane na swojej drodze bakterie.

Impregnacja

Tkanina jest impregnowana tak aby w przyszłości odpychać brud, kurz i plamy

Taryfy

Brak ukrytych kosztów. Odbierz 10% zniżki umawiając się na pranie tapicerki razem z przyjacielem / członkiem rodziny / kolegą lub sąsiadem.

Sofy

2-osobowa

139,95zł

3-osobowa

179,95zł

4-osobowa

229,95zł

5-osobowa

289,95zł
Większa? 19,95zł za każde dodatkowe miejsce

10% zniżki dla przyjaciół i rodziny

Brak kosztów za dojazd do klienta

Impregnacja 10zł za miejsce

Płatność zbliżeniowa lub faktura

Umów się

Siedziska

Fotel/ Loveseat

99,95zł

Krzesło tapicerowane

29,95zł

Krzesło tapicerowane (12+)

19,95zł

10% zniżki dla przyjaciół i rodziny

Brak kosztów za dojazd do klienta

Impregnacja 10zł za miejsce

Płatność zbliżeniowa lub faktura

Umów się

Materace

Materac jednoosobowy

79,95zł

Materac dwuosobowy

139,95zł

Materac dziecięcy

59,95zł

10% zniżki dla przyjaciół i rodziny

Brak kosztów za dojazd do klienta

Płatność zbliżeniowa lub faktura

Umów się

Dywany i wykładziny

Dywan za m2

14,95zł

Wykładzina za m2

7,95zł

10% zniżki dla przyjaciół i rodziny

Brak kosztów za dojazd do klienta

Pranie dywanu odbywa się u Ciebie w domu

Płatność zbliżeniowa lub faktura

Umów się

* W przypadku usług domowych mamy minimalną stawkę 75zł. Wszystkie powyższe ceny zawierają podatek VAT.
Jeśli parking pod Twoim domem jest płatny, jesteś zobowiązany ponieść opłatę za bilecik parkingowy naszego eksperta.

Nasze gwarancje

Czysta sofa. Czyszczenie mebli. Oczyść kanapę.

Jeśli chcesz wyczyścić swoją sofę, to dobrze trafiłeś. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie czyszczenia mebli w Polska. Żadnych ukrytych kosztów, a ekspert zawsze dostępny, gdziekolwiek jesteś. Nasza przyjazna dla środowiska formuła Deep Clean © obejmuje nie tylko sofę wolną od plam, nieprzyjemnych zapachów, wirusów, roztoczy itp., Ale możemy również zaimpregnować Twoją sofę, aby zapobiec przyszłym plamom. Umów się na spotkanie już dziś.

Czyszczenie

Nasza formuła Deep Clean © to opracowany przez nas środek, który usuwa wszelkie plamy, plamy i zapachy z Twojej sofy. Nasi eksperci całkowicie przywrócą Twojemu bankowi dawny porządek i zawsze oferują usługę z uśmiechem.

Impregnacja

Oprócz czyszczenia sofy możesz również zaimpregnować sofę. Kiedy kupiłeś swoją sofę, tkanina również została zaimpregnowana. Zabieg ten zapobiega zatem plamom i zapewnia
łatwo zdejmowana warstwa w razie wypadku.

Dezodoryzujący

Czy Twoja sofa lub meble nie pachną już tak świeżo, na przykład po oddaniu moczu przez psa lub kota na sofę? Nasza kuracja nie tylko czyści Twoją sofę, ale także usuwa wszelkiego rodzaju nieprzyjemne zapachy i zapachy.

Przyjazny dla środowiska

Nasza formuła Deep Clean © składa się z przyjaznych dla środowiska i biodegradowalnych płynów i zasobów, dobrych dla banku i przyrody. Zapobiega to nie tylko uszkodzeniom przyrody, ale także ewentualnej reakcji alergicznej.

Dla Twojego zdrowia

Nasze leczenie jest dobre nie tylko dla Twojego banku, ale także dla Twojego zdrowia. Nasza kuracja zabija 99,99% wirusów otoczkowych (takich jak wirus Corona) i zwalcza roztocza, bakterie i inne enzymy.

Certyfikowani eksperci

Nasi certyfikowani eksperci dokładają wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą obsługę i zawsze uśmiechniętą obsługę. Nie jesteś zadowolony? Wtedy leczenie jest bezpłatne, ponieważ dajemy Ci gwarancję „no lure, no pay”.

No cure, no pay

Nie jesteś zadowolony z naszego leczenia lub usług? Więc my też nie! W takim przypadku zabieg jest bezpłatny. Klient jest zawsze na pierwszym miejscu, nasi eksperci każdego dnia robią wszystko, co w ich mocy, aby z uśmiechem zapewnić najlepszą obsługę.

Łatwo dostępne

Gdziekolwiek jesteś w Holandii, nasi eksperci są zawsze do Twojej dyspozycji. W zależności od Twojej lokalizacji, może być na miejscu w ciągu kilku minut do godzin. Możesz oczywiście umówić się na jutrzejszy, przyszły tydzień lub następny miesiąc.

Dostępne bezpośrednio w całej Polska. Od Wroclaw po Gdansk, jesteśmy tu dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy chcesz wyczyścić swoją sofę dzisiaj, jutro, w przyszłym tygodniu czy w przyszłym miesiącu.

Warszawa

Łódź

Kraków

Wrocław

Poznań

Gdańsk

Szczecin

Bydgoszcz

Lublin

Białystok

Katowice

Częstochowa

Gdynia

Radom

Sosnowiec

Kielce

Toruń

Gliwice

Rzeszów

Olsztyn

Zabrze

Bielsko-Biała

Zielona Góra

Bytom

Ruda Śląska

Rybnik

Opole

Tychy

Chętnie Ci pomożemy. Wybierz jak chcesz się z nami skontaktować. Whatsapp, e-mail a może telefon, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Wyślij nam wiadomość Whatsapp

+48 512 001 662

Wyślij e-mail do naszego działu obsługi klienta

e-mail

Zadzwoń do naszego działu obsługi klienta za darmo

od poniedziałku do niedzieli
09.00 - 21.00

085 808 5232